59. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w Myszkowie

znak

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół Średnich, Ośrodków Kultury Powiatu Myszkowskiego
Serdecznie zapraszamy młodzież szkół średnich powiatu myszkowskiego i miasta Myszkowa oraz osoby dorosłe do udziału w 59 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim, informując jednocześnie, że Miejski Dom Kultury w Myszkowie jest organizatorem Eliminacji Powiatowych do w/w konkursu.
Przesyłamy Państwu link, gdzie można pobrać regulamin wraz z kartą uczestnika, zwracając się jednocześnie z prośbą o przekazanie ich zainteresowanym młodym recytatorom i ich opiekunom oraz o rozpowszechnienie informacji o konkursie na terenie Państwa działalności i wytypowanie 8 osób łącznie ze wszystkich kategorii konkursowych.
Eliminacje Powiatowe dla Powiatu Myszkowskiego odbędą się dnia 14 kwietnia 2014 od godz. 10.00
w galerii Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie, ul. 3 Maja 15.
W Eliminacjach Powiatowych uczestniczą miasta i gminy : Myszków, Żarki, Koziegłowy, Niegowa i Poraj.
Prosimy o promowanie do Eliminacji Powiatowych – najlepszych recytatorów z terenu danej gminy, szkoły – po uprzednich eliminacjach szkolnych i gminnych.
Zgłoszenia do Eliminacji powiatowych w Myszkowie prosimy przesłać na podany wyżej adres w nieprzekraczalnym terminie do 4 kwietnia 2014 r.
Informacji o konkursie udziela Dział Artystyczny MDK tel. 034/ 313 – 26 – 59.
Eliminacje Regionalne dla reprezentantów powiatu myszkowskiego, częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego i zawierciańskiego odbędą się dnia 24 kwietnia 2014 godz.10.00 w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie (ul. Ogińskiego 13 a).
Serdecznie zapraszamy do udziału w Eliminacjach.
karta uczestnika i regulamin: http://www.rok.czestochowa.pl/events.php?GroupId=1&ItemId=91