Allo, Allo z Teatrem Wręcz

W niedzielę (22 października) o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku zaprezentowany zostanie spektakl Teatru Wrecz – „Allo, allo”.

Autorami farsy są autorzy scenariusza kultowego już serialu o tym samym tytule, czyli David Croft i Jeremy Lloyd. Przekład: Hanna Szczerkowska.

Na czas spektaklu publiczność przeniesie się w czasy wojny, do francuskiej kawiarenki Cafe Rene, prowadzonej przez uroczego Rene, a odwiedzanej przez skorumpowanych niemieckich oficerów i członków ruchu oporu. A i sam Rene ma sporo sekretów: ukrywany obraz Madonny z wielkim cycem i jeszcze skrzętniej skrywany przed żoną romans z dwiema kelnerkami… Jeden fałszywy ruch i Rene grozi śmierć: albo ze strony Niemców, dla których przechowuje w kiełbasie fałszywy obraz Upadłej Madonny z wielkim cycem mistrza damskich biustów van Klompa, albo ze strony Ruchu Oporu, jeśli odmówi udziału w obłąkańczym spisku mającym na celu zabicie Hitlera, lub też… z rąk zazdrosnej małżonki!

Świetna zabawa gwarantowana:)

Obsada: Witold Przygoda,Anita Mazik; Magdalena Sztolcman, Patrycja Kielan-Kasza, Daniel Mańczyk, Paweł Sztolcman
Przemysław Kasza, Marcin Kurzacz, Mirosław Chłąd, Magdalena Pietrulewicz, Jurand Bień, Roman Lewicki, Krystyna Lewicka, Olga Skwara.

Reżyseria : Magdalena Pietrulewicz
Scenariusz: David Croft i Jeremy Lloyd.
Scenografia: Magdalena Pietrulewicz, Przemysław Kasza
Adaptacja scenariusza i kostiumy: Teatr Wręcz

Tagged with