Bieg dla Andżeliki i Antosia

24 lutego w miejscowości Jaroszów w Gminie Żarki odbędzie się IV Bieg Charytatywny, który tym razem będzie miał na celu zbiórkę funduszy na leczenie i rehabilitację Antosia Bareły z Żarek i Andżeliki Gradzik z Jaroszowa. Wydarzenie sportowe połączone będzie z możliwością zakupu przepysznych ciast, swojskiego chleba oraz smalcu domowej roboty i wieloma innymi atrakcjami. Dystanse: 10 km, 5 km, Nordic Walking – 5 km.

Antek Bareła nie słyszy od urodzenia. Potrzebuje funduszy na terapię wspierającą mowę i słuch. Natomiast Andżelika Gradzik urodziła się z poważną wadą serca i niedotlenieniem, ponadto zdiagnozowano u niej autyzm wczesnodziecięcy oraz całościowe zaburzenia rozwoju. Dla niej potrzeba środków na rehabilitację.

Organizatorem wydarzenia będzie Grupa Biegowa „Biegaj z Żarkami”. Zgłoszenia do zawodów można dokonać do 24 lutego poprzez dokonanie wpłaty (cegiełki) na konto MBS w Myszkowie 10 8279 1036 0400 0358 2004 0101 z dopiskami imię i nazwisko, adres, rok urodzenia – bieg 5 km / 10 km lub nordic walking. Wpisowe (cegiełka) to kwota minimum 20 zł. Całkowity dochód w wpłat z cegiełek będzie przekazany na leczenie dzieci.

Limity zgłoszeń: do wszystkich startów 200 osób.

MD