Częstochowska Drużyna Harcerska zaprasza w swoje szeregi

druzynowa

22 lutego na całym świecie obchodzony jest Dzień Myśli Braterskiej. To święto przyjaźni obchodzone w dniu 22 lutego każdego roku przez harcerzy i skautów na całym świecie. Data została wybrana w związku z dniem urodzin założyciela skautingu, sir Roberta Baden-Powella. W związku z tym dniem drużynowa Beata Bielecka zaprasza na spotkanie organizacyjne dla chętnych dziewcząt, które mogą dołączyć do do Częstochowskiej Drużyny Harcerek „OPOKA” im. Bohaterów Golgoty Wschodu. 

 Harcerstwo to nie tylko zbiórki i kultywowanie historii. To także poznawanie nowych osób, rajdy, podróże. Wiedza i doświadczenie zdobyte w drużynie harcerskiej przydaje się nie tylko w życiu, ale także w szkole. Sama jestem trzecim pokoleniem harcerskim w swojej rodzinie i bez namysłu polecam to wszystkim – zachęca Bielecka. 

Jeżeli ktoś chce porozmawiać osobiście z drużynową Beatą Bielecką o Częstochowskiej Drużynie Harcerskiej im. Bohaterów Golgoty Wschodu, zapraszamy jutro między 14.00 a 15.00 do biura ul. Okólna 17/19 p. 110.