Kibice czekają na cud

Nie tak miało to wyglądać. Tauron AZS Częstochowa wciąż spisuje się poniżej oczekiwań. Zespół ten doznał niedawno szóstej porażki z rzędu i spadł na przedostatnie miejsce w tabeli. Akademicy ulegli na wyjeździe APP Krispolowi Września 1:3.

Przed nami mecz 8. kolejki fazy zasadniczej, podczas którego zmierzą się Tauron AZS Częstochowa z KS AGH Krakowem. Czy w częstochowskiej drużynie nastąpi wreszcie upragnione przełamanie pasma porażek?

Wiemy, że jest to trudne dla kibiców, bo sami to bardzo ciężko przeżywamy i bardzo ciężko patrzy się na drużynę, która przegrywa chociażby w takim stylu, jak podczas meczu z Tomaszowem. Sądzę jednak, że tym bardziej powinniśmy się zmobilizować, żeby tę drużynę wspierać. Ona w tej chwili nie potrzebuje niczego bardziej, jak tego, by poczuć z trybun doping kibiców – mówi prezes klubu, Kamil Filipski.

Zmagania drużyny oglądać będzie można w sobotę 10 listopada o godzinie 17.00 w Hali Sportowej Częstochowa. Na mecz zaprasza Kamil Filipski:

Zapraszamy serdecznie na najbliższy mecz drużyny Tauron AZS Częstochowa, już w najbliższą sobotę 10. listopada zagramy z AGH Kraków i bardzo serdecznie prosimy o wsparcie kibiców i wszystkich sympatyków siatkówki, bo szczególnie w tym okresie jest ono nam bardzo potrzebne. Atmosfera jest cały czas bardzo bojowa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że potencjał tej drużyny jest ogromny i jak dotąd nie jest on wykorzystywany nawet w połowie. Wierzymy w to, że codzienną ciężką pracą, jaką widzimy na treningach, będą w stanie wyjść z tego kryzysu.

Bilety do nabycia w dniu meczu w kasie biletowej oraz w płatnościach mobilnych MPay.

KF