Kolejna „Środa z sensem w kościele rektorackim”

Msza św. wotywna o Duchu Świętym, konferencja oraz modlitwa o uzdrowienie i napełnienie Duchem Świętym – to program nowego cyklu modlitewnego pod nazwą „Środy z sensem” organizowanego przez kościół rektoracki. Pierwsze spotkanie odbyło się w ubiegłą środę, kolejne już jutro – 10 października o godzinie 18.45.

„Środa z sensem” to spotkania, które (mamy taką nadzieję) będą się odbywać co drugą środę w naszym kościele rektorackim. Zobaczymy w jaki sposób Pan Bóg będzie dalej nas prowadził w tych inicjatywach ewangelizacyjnych i pogłębionej duchowości – mówi ks. dr Mikołaj Węgrzyn, rektor Kościoła Rektorackiego i dyrektor Wyższego Instytutu Teologicznego.

Jednym z inicjatorów „Śród z sensem” jest Jacek Dudzic:

Pomysł jest taki, żeby zbierać osoby, które szukają czegoś i zadają sobie dużo pytań, by pomóc im je artykułować. Często jest tak, że w życiu wiele rzeczy dzieje się w nas i pośród nas samych, ale nie zawsze potrafimy zadać sobie właściwe pytania.

Szczegółowe informacje o „Środach z sensem” można znaleźć również na nowej stronie internetowej kościoła rektorackiego – www.rektoracki.pl

materiał opracowany przez PK