Natalia Nykiel zagra na Placu Biegańskiego

Red Bull Tour Bus po raz piąty przywiezie do Częstochowy topowego wykonawcę. Dzięki głosom samych mieszkańców 7 czerwca o godz. 19.30 na pl. Biegańskiego usłyszymy na żywo Natalię Nykiel.

Częstochowa jest jednym z 7 przystanków na ogólnopolskiej trasie wokalistki. W rywalizacji online nasze miasto zdobyło największą ilość głosów – 1640, wyprzedzając Bydgoszcz (1496 głosów) i Olsztyn (1329 głosów).

– Cieszyliśmy się widząc mobilizację poszczególnych miast i zaangażowanie, z jakim ich mieszkańcy głosowali – mówi Natalia Nykiel – Jesteśmy podekscytowani tym faktem, tym bardziej, że zagramy tam koncerty, których już nigdy później nie powtórzymy, ponieważ na Red Bull Tour Bus przygotowaliśmy specjalny repertuar. Jesteśmy w trakcie ostatnich prób do tej wyjątkowej trasy i mogę już zdradzić, że to będą bardzo energetyczne koncerty!

– Niezmiernie cieszy nas fakt nadchodzącego koncertu Red Bull Tour Bus w Częstochowie z Natalią Nykiel na pokładzie. W tym roku w zasadzie obchodzimy już naszą małą wspólną rocznicę – to już piąty raz kiedy Red Bull Tour Bus zagra z Częstochową! To tylko udowadnia, jak Częstochowianie są otwarci na nas i nietuzinkowe koncerty z dachu autobusu. Ogromnie dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i mam nadzieję, że widzimy się wszyscy pod sceną Red Bull Tour Bus  – mówi  organizator całego przedsięwzięcia Ewa Nitkiewicz.  

Specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus wokalistka poszerzy skład swojego zespołu i zaprezentuje swój repertuar w mocniejszym, electro-grunge’owym wydaniu.

W poprzednich latach – również dzięki aktywności samych mieszkańców biorących udział w głosowaniu – koncerty z dachu muzycznego autobusu zagrali u nas Pezet, Brodka, projekt ,,Wspólna Scena” i Dawid Podsiadło.

Źródło: www.czestochowa.pl

Fot. Bartek Wileński