Przyjdź na wieczór modlitewny!

W najbliższą niedzielę (11 sierpnia) o godzinie 20.00 w lokalu „Niebo w mieście Częstochowa” organizowany jest wieczór modlitewny. Będzie okazja do uwielbienia i nie tylko.

Wieczór poprowadzi schola liturgiczna „Domine Jesu”. Skąd pomysł na zorganizowanie takiego wieczoru?

W zasadzie to pomysł zrodził się po jednej z prób naszej scholi, bo mieliśmy blisko do „Nieba”. Po próbie stwierdziliśmy, że pójdziemy coś zjeść i napić się jakiejś dobrej kawy. Kiedy już tam byliśmy w pełnym składzie zespołu stwierdziliśmy, że chcemy tu zaśpiewać. Staramy się ten śpiew traktować jako modlitwę w każdym miejscu, ponieważ każde miejsce jest dobre żeby się modlić – mówi założyciel i dyrygent scholi, ks. Mateusz Ociepka.

Lokal „Niebo w mieście Częstochowa” to miejsce, które posiada niepowtarzalny charakter. O tym skąd zrodził się pomysł na jego otwarcie mówi właścicielka, Anna Korzec:

Pomysł wzrastał w moim sercu przez całe życie. Od dziecka marzyłam żeby robić coś w kulinariach, ciągle się tym interesowałam. Pojawiło się takie pragnienie żeby otworzyć kawiarnię i być jednocześnie blisko z Bogiem. Jak to połączyć: biznes i modlitwę? Okazuje się, że się da. Szukałam woli Bożej i Pan Bóg pokazał mi, że można to zrobić w ten sposób.

Uwaga – liczba miejsc jest ograniczona! Rezerwacja dostępna jest pod numerem telefonu 504 098 088, przez Facebooka lub osobiście w lokalu.

KF