PupiLove Targi w Częstochowie

Już w niedzielę 24 lutego odbędą się w Częstochowie PupiLove Targi. Wydarzenie odbędzie się w Pawilonie Wystawowym Muzeum Częstochowskiego na terenie Parku Staszica (Parking Pod Jasną Górą – wjazd od ul. 7 Kamienic) w godz. 10-18. Wstęp na wydarzenie dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone czworonogi będą mile widziane.

– PupiLove Targi to projekt ogólnopolski o charakterze road show połączonego ze sprzedażą. Naszym celem jest pokazywanie i promowanie polskich projektantów, wytwórców i dystrybutorów designerskich, niebanalnych produktów oraz akcesoriów dla zwierząt domowych – zachęca organizator wydarzenia Arkadiusz Raban. – Będziemy wspierać także artystów, których działania są związane ze światem zwierzaków. Elementem tej ogólnopolskiej kampanii targowej jest edukacja dotycząca zasad posiadania, nauki, treningu, pielęgnacji, żywienia i suplementacji naszych pupili.

Wśród odwiedzających PupiLove Targi w Częstochowie zostanie przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców.

MD