Spotkanie dla miłośników mediów społecznościowych

Interesujesz się mediami społecznościowymi? Dużo czasu spędzasz na fb? Zastanawiasz się jak lepiej w przestrzeni internetowej wypromować swoją firmę? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że spotkanie Socialove jest dla Ciebie. Organizuje je Niebieski Lis i nie jest to pierwsze tego typu wydarzenie.

-Socialove to efekt naszego zainteresowania mediami społecznościowymi i pracy w ich zakresie. Gdybyśmy tego nie lubili, nie organizowalibyśmy spotkań dla innych. Chcemy dzielić się wiedzą, którą mamy, a wszystko po to, żeby osoby indywidualne czy firmy mogły świadomie korzystać z możliwości jakie daje przestrzeń w Internecie -tłumaczy Angelika Dąbek.

W czasie wydarzenia będzie okazja wymienić się doświadczeniem w zakresie prowadzenia fanpage, posłuchać konferencji specjalistów w tej dziedzinie, a także nauczyć się nowych technik administrowania profili. Temat marcowego spotkania w ramach Socialove zrealizuje Mateusz Nowak, który opowie m.in. o mierzeniu efektów działań za pomocą piksela konwersji Facebooka oraz Google Analytics

Spotkanie odbędzie się w Restauracji Tori, w najbliższą środę 15 marca o godz. 18. Wstęp na wydarzenie jest wolny! Szczegółowe informacje można znaleźć na fb Niebieskiego Lisa i w wydarzeniu Socialove #4.

fot. Socialove