„Wakacyjny Iluzjonista” w OKF Iluzja

W lipcu i sierpniu Kino Studyjne OKF Iluzja jest otwarte dla dzieci i młodzieży, którzy korzystają z wakacyjnej przerwy. Pamiętając o młodych widzach, kino przygotowało specjalny cykl pt. „Wakacyjny Iluzjonista”.

Szczegóły przedstawia st. specjalista ds. filmu, Małgorzata Stasikowska-Lis:

Projekcje odbywają się od środy do niedzieli, zawsze o godzinie 11.00. Wszystkie filmy są oczywiście z dubbingiem i w polskiej wersji językowej. Te filmy są bardzo różnorodne. W lipcu pokazaliśmy takie filmy jak „Aladyn”, „Dzień czekolady”, „Paskudy” i „Liliana Pędziwiatr”.

W sierpniu najmłodsi widzowie będą mogli oglądać m. in. filmy pt. „Magiczny dywan” oraz „Wilk w owczej skórze 2”.

Na film „Magiczny dywan” zapraszamy od 7 do 11 sierpnia. Jest to duńska urocza animacja, która marzy o tym żeby zobaczyć wielki świat i pewnego razu dostaje wielki latający dywan i rusza na spotkanie przygody. Kolejna propozycja w sierpniu to „Wilk w owczej skórze 2”. Ten film pokazujemy od 14 do 18 sierpnia. To z kolei rosyjska animacja o wilkach i owcach, które zaczęły żyć w zgodzie i wspólnie mieszkają w małym miasteczku, ale o tym beztroskim życiu dowiaduje się przywódca innego wilczego stada… – zachęca Małgorzata Stasikowska-Lis.

W drugiej połowie miesiąca od 21 do 25 sierpnia wielbicieli kina czeka niespodzianka – na ekranie pojawi się znany dobrze wszystkim filmowy klasyk.

Pokażemy „Króla lwa” – nową wersję nieśmiertelnego klasyka. Te same postaci i piosenki, choć w innych aranżacjach oraz kilka nowości, które dopełniają to kultowe dzieło. Ten film pokażemy w dwóch wersjach: 2D i 3D – dodaje Małgorzata Stasikowska-Lis.

Na pożegnanie wakacji organizatorzy przewidują wyświetlenie drugiej części wielkiego przeboju sprzed 3 lat – „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

KF