W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie odbędzie się akcja “Mikołajkowy Ratownik”.

6 grudnia Stowarzyszenie Sztab Ratownictwa i Łączności w Częstochowie RESCUE TEAM organizuje po raz 5. akcję pt. “Mikołajkowy Ratownik”, która ma na celu wesprzeć dzieci, spędzające Mikołajki w Szpitalu. O szczegółach mówi prezes Stowarzyszenia, Piotr Jakubowski:

– Co roku organizujemy taką akcję – mówi Piotr Jakubowski, prezes Stowarzyszenia. – Również i w tym roku nasze Stowarzyszenie organizuje akcję zbierania różnego rodzaju słodyczy, maskotek, zabawek, soków itp., które będą stanowić paczki dla dzieciaków. W akcję co roku włącza się wiele szkół, firm, instytucji, a także osoby prywatne, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.

Zbiórka prezentów dla dzieci potrwa do 27 listopada, jednak w razie małej ich ilości Stowarzyszenie rozważa możliwość przedłużenia jej do końca miesiąca. Osoby, które chcą wesprzeć organizację w jej działaniach mogą się kontaktować pod numerem telefonu 794 484 999.

MSI

Foto.: Stowarzyszenie Sztab Ratownictwa i Łączności w Częstochowie RESCUE TEAM

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content