Andrzej Duda odwiedził mieszkańców Krzepic

Fot. facebook.com/Jadwiga Wiśniewska

Dzisiaj na rynku w Krzepicach z wyborcami spotkał się prezydent RP Andrzej Duda. Swoje wystąpienie skierował głównie do nauczycieli, uczniów oraz rodziców, dziękując za trud ich pracy.

Prezydent Andrzej Duda podziękował nauczycielom, rodzicom i uczniom za pracę w roku szkolnym podczas pandemii koronawirusa. Ubiegający się o reelekcję prezydent spotkał się z mieszkańcami Krzepic w województwie śląskim. “Dzięki Państwa trudowi polska szkoła zdała egzamin”, powiedział.

– Mam nadzieję, ze we wrześniu będziemy mogli wrócić do normalnej nauki szkolnej. Wyrażam ogromną wdzięczność do całej kadry nauczycielskiej ze wszystkich stopni szkoły. Bardzo Państwu dziękuję. To było wielkie wyzwanie, któremu sprostaliście.

Prezydent dziękował też rodzicom:

– Wiem, że dla rodziców sytuacja też była bardzo trudna. Ogromnie dziękuję za Waszą pracę. Dziękuję, że wspieraliście swoje dzieci, pomagaliście im, pomimo trudności.

Prezydent Andrzej Duda rozpoczął ostatni dzień kampanii od spotkania z pracownikami Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Koło. Był w Wielkopolsce tuż po szóstej rano. Później był między innymi na targowisku w Koninie i na rynku w Mikstacie.

IAR

Skip to content