Bez niespodzianki – Marcin Maranda będzie kandydował na prezydenta

maranda_marcin

Marcin Maranda, który w marcu założył nowe ugrupowanie Mieszkańcy Częstochowy, będzie kandydował w wyborach na prezydenta Częstochowy. Samorządowiec oficjalnie ogłosił swoją decyzję na sobotniej konferencji. Kandydat jednocześnie ogłosił priorytety programowe – rozwój gospodarczy miasta i tworzenie nowych miejsc pracy. Cały program wyborczy zostanie ogłoszony we wrześniu, ale przedtem ugrupowanie skonsultuje się z wyborcami.

[audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/06/maranda.mp3]

Marcin Maranda jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Przez dwa lata kierował Niezależnym Zrzeszeniem Studentów częstochowskiej WSP. Radny Częstochowy V i VI kadencji wybrany z list Wspólnoty Samorządowej, którą opuścił w zeszłym roku.

Odnosząc się do Krzysztofa Matyjaszczyka, urzędującego prezydenta, Marcin Maranda powiedział: „Kiedy obserwujemy to, co dzieje się w Częstochowie, mamy poczucie, że decyzje dotyczące naszego miasta zapadają w gabinetach bossów partyjnych przy dobrej whisky, w oparach dymu z drogich cygar.”

Krzysztof Rygalik

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content