“Bieg w kasku” na Politechnice Częstochowskiej

Uczennice szkół, studentki, open oraz VIP – to kategorie, w których można było startować w kolejnej edycji “Biegu w kasku”. Odbył się on w czwartek 19 kwietnia na terenie kampusu Politechniki Częstochowskiej w ramach dnia otwartego uczelni.

Bieg jest częścią akcji promocyjnej „Dziewczyny na politechniki” mającej zachęcić kobiety do podejmowania edukacji na kierunkach ścisłych. W kategorii VIP zwyciężyła Joanna Rota-Krzynocka, wśród uczennic szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zajęła Kinga Kawecka, w kategorii studentki – Monika Krzywania, a w kategorii open – Adrian Wojtasiński.

PK

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content