Częstochowskie lodowisko będzie ponownie otwarte

fot. Radio Fiat

W związku z ogłoszonym łagodzeniem obostrzeń, lodowisko przy ul. Boya-Żeleńskiego zostanie ponownie otwarte. Nastąpi to w piątek 12 lutego. Chętne osoby w końcu będą mogły wybrać się na łyżwy.

Pierwszy raz w tym sezonie zimowym lodowisko zostało otwarte 10 grudnia 2020 roku. Na początku bieżącego mieisąca na stronie MOSiR-u została opublikowana informacja, że będzie ono nieczynne do 11 lutego. Teraz ma to się zmienić. W związku z łagodzeniem obostrzeń częstochowska ślizgawka będzie ponownie otwarta, mówi Włodzimierz Tutaj, rzecznik prasowy Urzędu Miasta:

Miasto otworzyło lub otwiera w najbliższym czasie instytucje kultury w takim zakresie w jakim jest to obecnie możliwe. Ponownie zostanie otwarte przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji sztuczne lodowisko.

Lodowisko to główna zimowa atrakcja częstochowian. Nie wiadomo jednak dokładnie na jakich zasadach miałoby ono funkcjonować. Takie informacje nie zostały jeszcze podane. Ostatnim razem na tafli obowiązywał limit osób, trzeba było mieć własne łyżwy, zakrywać usta i nos, a bilety zalecało się rezerwować w formie online. Mimo wszystko działało to sprawnie. Jak będzie tym razem, to się jeszcze okaże.

Bilety można kupować już od czwartku 11 lutego w formie online oraz przy kasie w dniu, w którym planuje się przyjść na lodowisko. Należy jednak pamiętać, że pula wejściówek jest ograniczona. Wstępnie lodowisko będzie czynne do 26 lutego w godzinach od 9.30 do 20.15.

WB

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content