Darmowe przejazdy Kolejami Śląskimi podczas Industriady 2014

PERON

Sobota stanie w województwie pod znakiem Święta Szlaku Zabytków Techniki. Tegoroczna Industriada to 24 miejscowości, 43 zabytki techniki i ponad 300 atrakcji. Wszystkiego pewnie nie uda się zobaczyć w ciągu zaplanowanych 12 godzin, ale przemieszczanie się pomiędzy miastami ułatwią Koleje Śląskie. Każdy z uczestników festiwalu będzie mógł bezpłatnie podróżować pociągami lokalnego przewoźnika pod warunkiem, że będzie posiadał poprawnie wypełniony i uprawniający do tego kupon. Ten składa się z 4 części – każda pozwoli na jeden bezpłatny przejazd na dowolnej trasie.
Kupon będzie ważny, tylko wtedy, gdy pasażer dokładnie wypełni rubryki broszury. Darmowe kupony dostępne będą w sobotę m.in. w częstochowskiej Konduktorowni. A regulamin akcji i instrukcja wypełnienia broszury znajdują się na stronie internetowej Kolei Śląskich.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.