9 marca odbędzie się w Akademii Jana Długosza dzień otwarty. W trakcie Dnia Otwartego we wszystkich budynkach dydaktycznych Akademii oczekiwać na Was będą pracownicy i studenci, którzy zaprezentują ofertę kształcenia oraz zasady rekrutacji. Będzie można wziąć udział w licznych pokazach chemicznych i fizycznych, warsztatach, spotkaniach, wystawach, konkursach, zwiedzić nowoczesne laboratoria i sale wykładowe. Nauczyciele akademiccy i studenci odpowiedzą na pytania, dotyczące tematyki kierunków studiów realizowanych w Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.

W trakcie Dnia Otwartego w godzinach od 9. 00 do 14. 00 we wszystkich budynkach dydaktycznych Akademii oraz na wszystkich wydziałach będą miały miejsce różnorodne prelekcje tematyczne, a także promocja poszczególnych kierunków. W Instytucie filologii polskiej będzie można na przykład uczestniczyć w zajęciach warsztatowych poświęconych roli twittera w pracy dziennikarza i w tekstach dziennikarskich. Odbędzie się tam także projekcja wyróżnionych w konkursach filmów studentów z kierunku kulturoznawstwo europejskie.

Zgłoszenia wzięcia udziału należy przesłać do 5 marca do Biura Promocji AJD.

PN

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content