Wykłady o zdrowym odżywianiu, porady ekspertów i darmowe badania – to wszystko proponują częstochowianom eksperci z Gabinetu Dietetyki i Żywienia w ramach Dni Otwartych. Bezpłatne konsultacje trwać będą od 6 do 7 marca w pasażu przy Al. NMP 12.

Chętni będą mogli skorzystać m.in. z konsultacji dietetycznych, sesji coachingowych czy darmowych zabiegów. Do tego specjaliści zaproponują szereg ciekawych wykładów m.in. o prawidłowym odchudzaniu czy chorobie hashimoto. Więcej na temat programu Dni Otwartych, mówi Małgorzata Stanior, dietetyk kliniczny.

– Mamy dla pierwszych 10 osób bezpłatne, godzinne zabiegi w komorze hiperbarycznej. To jest sprzęt, który natlenowuje komórki, regeneruje je. Komora jest świetna przy spadku odporności, problemach skórnych czy ranach, które bardzo dobrze goi. Oprócz tego będą wykłady m.in. o chorobie hashimoto, o tym, jak zrobić zakupy czy radzić sobie ze stresem oraz jak zadbać o sprawność ruchową i wiedzieć jak na co dzień regenerować swój organizm, aby nie doprowadzać do różnych przeciążeń.

Początek części wykładowej już 6 marca o godz. 16. Prelegentami będą psychodietetyk, dietetyk kliniczny, fizjoterapeuta oraz coach. Dzień później, podczas wykładu, poruszona zostanie kwestia najczęstszych błędów w odżywianiu. Dla dzieci przygotowane będą warsztaty robienia zdrowych słodyczy. Zapisy na bezpłatne konsultacje i badania pod numerem telefonu: 509-075-810.

ABK

Źródło foto: dietetyka-stanior.pl

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content