Dramatyczny piątek na częstochowskich drogach

Fot. Radio Fiat

Dramatyczne wieści napływają dziś z dróg Częstochowy i powiatu (18.06). Ok. godz. 9:30 na Drodze Krajowej nr 91, na wysokości ul. Mireckiego w Częstochowie czteroletnie dziecko wtargnęło wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu marki Fiat.

– Dziecko było na miejscu resuscytowane. Nieprzytomne w stanie ciężkim zostało przewiezione do szpitala. Matka, która wbiegła bezpośrednio za swoim dzieckiem, również doznała obrażeń ciała. Zarówno 19-latka kierująca Fiatem, jak i matka, pod której opieką znajdowało się dziecko, były trzeźwe. Ruch był w tym miejscu utrudniony przez kilka godzin. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia – mówiła podkom. Sabina Chyra-Giereś, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Nieco później, ok. godz. 10:00, również na Drodze Krajowej nr 91, tym razem w miejscowości Romanów doszło do kolejnego wypadku drogowego:

– Z nieustalonych dotąd przyczyn 30-latek kierujący Skodą wypadł z drogi, następnie zjechał ze skarpy i uderzył w drzewo. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą teraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia – dodała podkom.

W tym szczególnym dniu, jakim jest piątek, większość z nasz pewnością spieszy się na wymarzony odpoczynek. Bądźmy jednak ostrożni, aby poza udanym weekendem nie stracić także reszty życia.

BNO

Skip to content