niepelnosprawni-2-1

Już od przyszłej środy, 1 lutego, w każdą środę, w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta będzie dyżurował Pełnomocnik Prezydenta ds. Osób Niepełnosprawnych. To osoba, której zadaniem jest pomagać zarówno osobom niepełnosprawnym jak i tym, którzy z niepełnosprawnymi pracują na co dzień.

-Służę informacjami m.in. na temat zasiłków, dotacji, zwrotów kosztu za poniesione zaopatrzenie medyczne czy czynności rehabilitacyjne. Liczę, że powiecie o swoich problemach i oczekiwaniach, aby praca na rzecz niepełnosprawnych w mieście była jeszcze skuteczniejsza – mówi Jolanta Sulema, pełniąca funkcję pełnomocnika w częstochowskim Urzędzie Miasta.

Pełnomocnik będzie dyżurował w każdą środę w godzinach 7.30 – 14.30 w Biurze Obsługi Interesanta na stanowisku Wydziału Polityki Społecznej. Porady udzielane są bezpłatnie.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content