W sobotę, 3 czerwca przy stadionie RKS Raków Częstochowa odbył się festyn z okazji dna dziecka. Mali kibice mogli skorzystać z wielu atrakcji, takich jak malowanie buziek czy brokatowych tatuaży. Dla dorosłych kibiców również znalazło się coś ciekawego. Można było zrobić sobie zdjęcie z pucharem i medalami Mistrza Polski oraz zwiedzić szatnie piłkarzy.

Marcin Czyszowski, dyrektor działu organizacji, mówi o atrakcjach na wydarzeniu, jakie przygotowano dla odwiedzających:

– Ciężko nawet opowiedzieć o wszystkich atrakcji przygotowanych dla odwiedzających. Oprócz klasycznych atrakcji i animacji dla dzieci, gościmy komandosów z Lublińca, u których można postrzelać z ASG, są food trucki, i cala masa innych atrakcji. Oczywiście można sobie zrobić zdjęcie z trofeum Mistrza Polski oraz medalami. Widać po frekwencji, jaka nas uraczyła, że jest co robić.

Michał Szprendałowicz, rzecznik prasowy Rakowa Częstochowa, podzielił się swoim zachwytem oraz sporym zainteresowaniem imprezy:

– Jestem zachwycony, tak wiele dzieci na Rakowie nie widziałem chyba nigdy. Przyszły tak naprawdę osoby w każdym wieku i widać, że atrakcje przyciągają kibiców Rakowa i mieszkańców, których liczebność możemy spokojnie liczyć w tysiącach. Jest to też poniekąd inauguracja tour jakie planujemy po regionie z trofeum za Mistrzostwo Polski, ponieważ patrząc na kolejkę do zdjęcia z trofeum, myślę że jest to naprawdę atrakcyjne wydarzenie i cieszymy się że każdy kibic wyjdzie stąd z fajnymi zdjęciami i wspomnieniami. Raków jest teraz klubem, który otwiera się na społeczność i bardzo nas to cieszy.

Podczas wydarzenia nastąpiło rozdanie nagród dla zwycięzców trzeciej edycji konkursu plastycznego „Raków Oczami Dzieciaków” organizowany przez klub, Centrum Handlowe „Jagiellończycy” oraz Stowarzyszenie Kibiców “Wieczny Raków”.

EG
Galeria Radio Fiat


Dzień dziecka z Mistrzami Polski

Skip to content