W środę 21 marca w III Liceum Ogólnokształcącym im. dr. Wł. Biegańskiego w Częstochowie odbył się dzień otwarty szkoły. 

W ramach dnia otwartego uczniowie szkół podstawowych, którzy przyszli do “Biegana” mieli okazję m. in. zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki na rok szkolny 2018/2019, zobaczyć prezentacje zainteresowań i osiągnięć uczniów, a także zwiedzić szkołę.

Uczniowie, którzy nas oprowadzali, byli dla nas bardzo mili, co świadczy o przyjaznej atmosferze. Sama szkoła mimo, że wygląda na małą, ma dosyć spore sale, co jest plusem. Ma również rozbudowaną ofertę edukacyjną. Każdy może znaleźć coś dla siebie począwszy od artystycznych przedmiotów, do ścisłych. Naprawdę nauczyciele i uczniowie są bardzo przyjaźnie nastawieni do nowych ludzi, opowiadają same świetne rzeczy o tej szkole. Nie brałyśmy tej szkoły pod uwagę, a po dzisiejszym dniu na pewno ją uwzględnimy – mówią Kamila Wieczorek i Joanna Sepioło, częstochowskie uczennice.

Kolejny dzień otwarty III LO zaplanowano na 26 maja.

PK

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content