Dzień Otwarty w przedszkolach nr 7,11,31

Miejskie Przedszkola nr 7, 11 i 31 zapraszają w piątek 17 marca na Dzień Otwarty.

Helen Parkhurst, prekursorka edukacji daltońskiej twierdziła, że ,,Jeśli szanujemy dziecko i podążamy za jego możliwościami to może ono zrobić więcej, niż od niego oczekujemy, a wszystko co dziecko potrafi – nauczycielowi zrobić nie wolno”. Dlatego tak ważne jest, by dzieci już od najmłodszych lat uczyły się obchodzić z własnymi możliwościami, były skłaniane do refleksji nad swoimi działaniami oraz doskonaliły umiejętność rozwiązywania problemów w sposób samodzielny lub we współpracy z innymi.

17 marca 2017 roku (piątek) w całej Polsce, w tym w trzech częstochowskich przedszkolach, które posiadają certyfikaty placówek daltońskich, odbędzie się Dzień Otwarty.

Na zainteresowanych poznaniem specyfiki pracy według modelu edukacji daltońskiej oczekują: Miejskie Przedszkola nr 7, 11 i 31.

Chęć odwiedzenia przedszkola należy zgłosić osobiście, telefonicznie lub na adres email wybranej placówki najpóźniej do czwartku.

Dodatkowe informacje zamieszczone są na stronach internetowych wymienionych przedszkoli.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content