Dzień Otwartych Drzwi/fot. Politechnika Częstochowska

Chcesz studiować, ale nie wiesz gdzie? Zastanawiasz się nad wyborem właściwego kierunku? Politechnika Częstochowska zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. Udział w inicjatywie on-line to możliwość poznania oferty uczelni, a także zasad rekrutacji. Wydarzenie odbędzie się 29 kwietnia.

– Zapraszamy na film z udziałem studentów Politechniki Częstochowskiej, którzy pozyskiwanie wiedzy łączą z realizacją swoich pasji. Mamy nadzieję, że zachęcą Was do wybrania naszej Uczelni – mówi Izabela Walarowska, rzecznik Politechniki Częstochowskiej:

– W tym roku Dzień Otwartych Drzwi Politechniki Częstochowskiej on-line postanowiliśmy zorganizować w nieco inny sposób. Nie tylko poprzez historię Uczelni czy pokazanie oferty kierunków. Chcemy pokazać naszych studentów jako ludzi wielu zainteresowań. W związku z tym zrealizowaliśmy film sfabularyzowany z niesamowitymi efektami graficznymi.

Podczas Dnia Otwartych Drzwi na platformie e-lerningowej udostępnione zostaną również tzw. pokoje telekonferencyjne, w których osoby upoważnione odpowiedzą na zadawane pytania. Na potencjalnych kandydatów czekać będą studenci, pracownicy Uczelni oraz członkowie komisji rekrutacyjnej.

– Rekrutacja na Politechnikę Częstochowską ruszy już w czerwcu. Otworzymy dla kandydatów elektroniczny system rejestracji na studia. W naszej ofercie edukacyjnej jest ponad 30 kierunków (w językach polskim i angielskim). To studia stacjonarne oraz niestacjonarne. Mamy też bogatą ofertę studiów podyplomowych. Pojawiły się również nowości!

Dzień Otwartych Drzwi Politechniki Częstochowskiej rozpocznie się 29 kwietnia o godz. 11.00. Przygotowany materiał filmowy dostępny będzie na stronie Uczelni.

ABK

Skip to content