Wojciech Waglewski, Skubas, Brodka czy znany z Euro 2012 Zespół “Jarzębina” – to niektóre z gwiazd zaproszonych na Dzień Samorządu Terytorialnego, który odbędzie się w sobotę 26 maja na Placu Biegańskiego w Częstochowie.

Koncert „PULS” – czyli widowisko muzyczne dedykowane częstochowskiej poetce Halinie Poświatowskiej – rozpocznie się o godzinie 21.00 na Placu Biegańskiego w Częstochowie. Przed jego rozpoczęciem odbędą się występy Pawła Łowickiego (godz. 19.00) i Iwony Chołuj (godz. 20.00). W trakcie koncertu wręczone zostaną również statuetki “Promotor Częstochowy” – w tym roku nagradzane mają być wyłącznie kobiety.

PK

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content