Edycja św. Pawła z pomocą dla poszukujących miłości

Edycja św. Pawła przygotowała spotkanie formacyjne dla osób stanu wolnego, które od dłuższego czasu bezskutecznie poszukują swojej „drugiej połówki”. We wtorek 28 grudnia, w księgarni przy ul. 7 Kamienic w Częstochowie będzie można spotkać się i posłuchać katechezy opartej o Księgę Tobiasza. Po spotkaniu planowane jest też wspólne wyjście na kawę.

Skąd wziął się pomysł na spotkanie o akurat takiej tematyce, wyjaśnia Joanna Gawęda z Księgarni św. Pawła:

Pracując w księgarni widzimy pewne potrzeby. Często mieliśmy takie pytania, czy księża pauliści organizują coś dla takich osób? Dostrzegliśmy potrzebę, widząc że izolacja społeczna sprawia, że jesteśmy daleko od siebie. Myślę, że wszyscy ogromnie potrzebujemy bliskości i relacji, dlatego wyszliśmy temu naprzeciw.

Ks. Przemysław Kosior zapowiada, że spotkanie to będzie pierwszym z nowego cyklu poświęconego właśnie szukaniu i budowaniu miłosnych relacji:

To jest pierwsze spotkanie z nowego cyklu. Plany są już na przyszłość, na kolejne spotkania. Chcemy w tym pomóc też sobie nawzajem, aby lepiej zrozumieć to, na czym polegają nasze trudności, nasze problemy, nieumiejętności i bezradności.

Spotkanie rozpocznie się we wtorek 28 grudnia o 17:15. Oprócz modlitwy i konferencji nawiązującej do historii uzdrowienia z Księgi Tobiasza będzie też miejsce na wygłoszenie świadectwa i dyskusję. Po spotkaniu planowane jest wspólne wyjście na kawę. Wstęp będzie bezpłatny, jednak ilość uczestników jest ograniczona. Zdecyduje kolejność zgłoszeń, których można dokonać pod numerem telefonu 691 149 994.

Źródło: Edycja św. Pawła
Skip to content