Festiwal Smaku w Częstochowie

Fot. Radio Fiat

Już 3 sierpnia w Częstochowie rusza Festiwal Smaku, jedno z największych wydarzeń kulinarnych. Przez pięć dni restauracje i kawiarnie serwować będą klientom specjalnie przygotowaną ofertę.

Celem festiwalu jest zachęcenie lokalnej społeczności do odkrywania nowych smaków oraz odwiedzania najsmaczniejszych lokali w mieście. Jednym z miejsc, w których będzie można dobrze zjeść jest księgarnio-kawiarnia „Niebo w Mieście”. Do udziału w Festiwalu Smaków zaprasza Marta Korzec, współwłaścicielka lokalu.

– Festiwal Smaku to bardzo ciekawa inicjatywa, w której bierzemy udział po raz pierwszy. To dla nas możliwość zachęcenia nowych gości, aby mogli skosztować naszych pysznych potraw. W ofercie mamy tradycyjną włoską pizzę czy desery, które robimy na miejscu. Festiwal to też świetna okazja do tego, aby odwiedzić najstarszą kamienicę w Częstochowie. Właśnie w niej mieści się nasz lokal.

Wszystkie dania oczywiście w festiwalowych, promocyjnych cenach. Lista restauracji, biorących udział w wydarzeniu, dostępna jest w specjalnej aplikacji mobilnej „Festiwal Smaku”.

ABK

Skip to content