Forum mlodych (3)

I Częstochowskie Forum Młodych i XI Forum Młodych Nauki – to wydarzenia, które odbyły się dziś (wtorek 14 czerwca) w Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.

W wydarzeniu wzięli udział doktoranci, studenci i uczniowie z Częstochowy i regionu po to, aby jego uczestnicy mogli zaprezentować wyniki swoich badań i działalności studenckich oraz uczniowskich kół naukowych.

W tegorocznym forum wzięło udział około 220 osób, spośród których 80 to uczniowie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content