UTW AJD 1

W piątek (16 października) w auli Akademii im. Jana Długosza przy ulicy Zbierskiego w Częstochowie odbyła się inauguracja nowego roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W inauguracji wzięło udział ponad 300 osób.

– Jestem pełna oczekiwania i nadziei, że ten rok akademicki będzie równie piękny, bogaty i ciekawy, jak poprzedni. Przede wszystkim jest to miejsce, gdzie ludzie mogą kontynuować edukację, integrować się z innymi i uczyć się tego, czego nie mogli wcześniej, rozwijać swoje zainteresowania, kiedy ma się trochę więcej czasu dla siebie. To na pewno jest bardzo cenna inicjatywa – mówi dr Joanna Górna, kierownik UTW przy AJD.

Uniwersytet Trzeciego Wieku na Akademii imienia Jana Długosza liczy ponad 800 (ośmiuset) słuchaczy. Został on założony w 1991 roku.

UTW AJD 4

UTW AJD 2

UTW AJD 3

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content