Jak napisać projekt Laudato Si?

Fot. Caritas Laudato Si

Weź udział w warsztatach online i naucz się „Jak napisać projekt Laudato Si”. Poznasz wszystkie tajniki odpowiedniego przygotowania dokumentu i dowiesz się wszystkiego, co umożliwi złożenie wniosku na dofinansowanie realizacji działań ekologicznych we własnej szkole. Początek już 27 stycznia o godz. 17.00 na platformie Teams.

– Jeśli masz pomysł na lokalny projekt ekologiczny, ale brakuje Ci budżetu, dołącz do nas – zachęca Joanna Ziaja, animator projektu ekologicznego „Laudato Si” w Archidiecezji Częstochowskiej:

– Caritas prowadzi obecnie nabór wniosków do projektu ekologicznego „Laudato Si”. Szkolenie przeznaczone jest dla szkół oraz szkolnych kół Caritas i Centrum Wolontariatu Caritas. Może wziąć w nim udział również każdy zainteresowany ekologią, czy też szkolne koła Caritas, które są już po realizacji projektu ‘eko’ w szkole, lub w trakcie realizacji. Zdobyć można dofinansowanie w wysokości 4 tys. zł. na realizację własnych działań ekologicznych. Aby wziąć udział w warsztatach „Jak napisać projekt Laudato Si” należy zapisać się wcześniej u animatora diecezjalnego. Dane kontaktowe znajdują się na stronie Caritas Archidiecezji Częstochowskie

Warsztaty poprowadzi m.in. animator krajowy br. Cordian Szwarc OFM. Omawiane będą: cele projektu „Laudato Si”, informacje dotyczące przygotowania budżetu czy też tego, jak złożyć wniosek. Spotkanie online na platformie Teams trwać będzie od 1,5 do 2 godz.

Zapisy mailowe: jziaja@caritas.org.pl

ABK