web3-720x540

31 maja dobiega końca II Edycja Ogólnopolskiej Kampanii Kilometry Dobra, którą na terenie miasta Częstochowy reprezentowało Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Częstochowie. 31 maja odbędzie się wielki ogólnopolski finał: bicia rekordu Guinnessa w kategorii „najdłuższy szereg monet o jednym nominale”.

W naszym mieście finał odbędzie się 30 maja 2015 r. o godz. 17.50 na Promenadzie im. Czesława Niemena.

Przez okres trzech miesięcy zbierane były środki finansowe, które w dzień Finału zostaną zamienione na monety o nominale 1 zł i ułożone w ciągi metrów, które mierzą „dobro” częstochowskich darczyńców.
Zebrane środki zostaną przekazane na doposażenie placówki Częstochowskiego Centrum dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.