Kochasz śpiew? Weź udział w koncercie „Ja Jestem”!

Koncert uwielbieniowy „Ja Jestem” wraca do Częstochowy po dwóch latach przerwy. Zespół 77FM Formacja z Mocą przygotowuje się do wznowienia tej pięknej, muzycznej tradycji na Boże Ciało. Obecnie muzycy poszukują chętnych do śpiewu w chórze.

Możliwość czynnego udziału w koncercie to wspaniała informacja dla osób kochających śpiew. Do przyjścia na próbę i sprawdzenia swoich sił zaprasza Dariusz Madejski ze Stowarzyszenia Kultura Często Nowa:

Bardzo gorąco zapraszamy do udziału w chórze, który ponownie zaśpiewa podczas koncertu uwielbieniowego „Ja Jestem” w Boże Ciało. Jest mnóstwo chętnych do tego aby znowu zaśpiewać dlatego bardzo gorąco zapraszamy i z radością ogłaszamy, że pierwsza próba odbędzie się już 13 maja w parafii św. Zygmunta o godz. 19:00. Wszelkie szczegóły można znaleźć na social mediach koncertu „Ja Jestem”, zespołu 77FM oraz Stowarzyszenia Kultura Często Nowa.

W tym roku Boże Ciało wypada 16 czerwca. Jest zatem dużo czasu na przygotowanie się do koncertu „Ja Jestem”. Z pewnością współpraca z zespołem 77FM będzie dla wszystkich miłośników śpiewu wspaniałą przygodą.

Skip to content