Konkurs na „Najładniej ukwiecony balkon” w Częstochowie

Jeśli kochasz kwiaty i lubisz dekorować nimi balkon, to ten konkurs jest dla Ciebie. „Najładniej ukwiecony balkon 2021” to możliwość pochwalenia się swoim wystrojem i jednocześnie szansa na wygranie nagród.

Mieszkańcy bloków i kamienic często przystrajają swoje balkony zielenią. Jest to pewnego rodzaju wizytówka, która dba jednocześnie o wygląd miasta. Kto może wziąć udział w takim konkursie? Na to pytanie odpowiada Anna Celińska z biura prasowego Urzędu Miasta:

W miejskim konkursie na najładniej ukwiecony balkon mogą wziąć udział mieszkańcy częstochowskich budynków wielorodzinnych. Organizatorzy chcą nagrodzić najciekawsze rozwiązania w zakresie aranżacji balkonów.

Do konkursu można zgłosić się osobiście lub za pośrednictwem poczty:

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kartę zgłoszeniową i wraz z dwiema, trzema fotografiami balkonu z zewnątrz złożyć w biurze obsługi interesanta lub przesłać pocztą – dodaje Anna Celińska.

Za pierwsze trzy miejsca w konkursie przewidziane są nagrody pieniężne. Prace można składać do 22 sierpnia.

Szczegółowe informacje, wraz z kartą zgłoszeniową i regulaminem, można znaleźć na stronie Urzędu Miasta.

WB

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content