Kupił leki na podrabianą receptę

Fot. czestochowa.slaska.policja.gov.pl

III Komisariat Policji w Częstochowie poszukuje mężczyzny, który 15 czerwca 2020 roku posłużył się podrobioną receptą podczas wykupienia leku. Incydent miał miejsce w aptece mieszczącej się przy ulicy Dekabrystów w Częstochowie.

Na stronie policji został zamieszczony film z kamery, ukazujący moment zakupu oraz przedstawiający ogólny wygląd mężczyzny.

– Film rozpoczyna się od zarejestrowania wnętrza apteki, do której wchodzi mężczyzna ubrany w spodenki typu moro, koszulkę z krótki rękawem i założonym czarnym plecakiem. Na twarzy ma maseczkę jasnego koloru. Mężczyzna podchodzi do lady, przy której znajduje się sprzedawca, podaje druk papieru, zdejmuje plecak i siada na krześle przed ladą. Aptekarka odchodzi, po czym po chwili wraca. Wówczas mężczyzna wstaje i wychodzi z apteki – opisywała asp. szt. Marta Kaczyńska z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu III Policji w Częstochowie przy ul. Kiedrzyńskiej.

BNO

Poniżej prezentujemy nagranie z monitoringu apteki:

Skip to content