Letnie Targi Pracy w Częstochowie

Powiatowy Urząd Pracy zaprasza do udziału w Letnich Targach Pracy. Podczas wydarzenia zaplanowanego na czwartek 9 czerwca będzie można zapoznać się z ofertami zawodowymi, dotyczącymi pracy zarówno krajowej, jak i zagranicznej. Już dzisiaj wiadomo, że w targach weźmie udział ponad 40 firm działających na terenie Częstochowy i regionu.

Letnie Targi Pracy są wspólną inicjatywą Powiatowego Urzędu Pracy, Ochotniczych Hufców Pracy, Zakładu Doskonalenia Zawodowego oraz Agencji Rozwoju Regionalnego. Szczegóły wydarzenia omawia Andrzej Zaguła z częstochowskiego PUP-u:

To impreza taka, na której będziemy prezentowali oferty pracy krajowe i zagraniczne, w tym oferty także dla obywateli Ukrainy. Mamy już ponad 40 wystawców, wśród nich znane Częstochowskie firmy jak np. x-kom, ZF i Press Glass. Dla każdego, a zwłaszcza dla osób bezrobotnych, warto będzie wpaść. Przypominam: 9 czerwca, w godz. 10:00-13:00. Targi będą na terenie Powiatowego Urzędu Pracy w Częstochowie. Z tyłu mamy duży parking i tam nasi wystawczy będą prezentowali swoje oferty pracy.

Oprócz pracodawców, swoje stoiska będą miały także instytucje i organizacje pozarządowe, które zajmują się aktywizacją zawodową oraz doradztwem w zakresie planowania kariery. Letnie Targi Pracy w Częstochowie swoim honorowym patronatem objął m.in. starosta powiatu częstochowskiego Krzysztof Smela.

Skip to content