Maja Sowińska chce wydać album – możesz ją wesprzeć!

Maja ma wspaniały głos i serce gorące dla Pana Jezusa. Swoich talentów używa do tego, aby Go uwielbiać. Chcą nagrywać nowe utwory i rozprzestrzeniać tę muzykę wszędzie gdzie się da. Także w formie fizycznych nośników. Możesz im pomóc!

Kochani!

W tym roku zbieraliśmy pieniądze na wydanie pierwszego albumu studyjnego Mai. Zebraliśmy (prawie) tyle, żeby umożliwić nam swobodne nagranie i wydanie tego albumu. Album będzie, ale z powodu dużej ilości projektów naszego producenta, który dopiero niedługo będzie mógł zacząć pracę nad materiałem (pozdrowienia JubyKing :)) – realna data wydania to wiosna 2020.

Zatem, nie chcąc biernie czekać, pracujemy nad kolejnym, mniejszym projektem, który wyjdzie PRZED pełnym albumem. Jest nim minialbum pt. „Bojaźń”.

Chcielibyśmy, żeby ten minialbum, razem z poprzednim pt. „Pośród Róż” został wydany w formie płytowej. Dodatkowo, mamy zrobiony remix pieśni „Zbuduj mi dom”, która też znajdzie się na krążku. Czyli chcemy zrobić wydanie fizyczne dwóch minialbumów, które łącznie dadzą nam 8 pieśni na krążku.

Oto one:

Obejdę miasto
Przekazuję sąd
Bojaźń
Widzę Ciebie (twórca/wokal: Mateusz Jasnos)
Zbuduj mi dom
Be Szoszanim
Ekstrawagancja
Zbuduj mi dom 2
Zaczynamy jeździć z koncertami i służymy na różnych wydarzeniach, gdzie wiele osób dopytuje o płyty, których mogliby słuchać w drodze, w domu i w pracy. Chcemy tym oczekiwaniom wyjść na przeciw. Nie damy rady jednak bez wsparcia finansowego z zewnątrz, czyli od Was… i dlatego robimy tę zrzutkę.

Zbieramy pieniądze na: honorarium dla producenta, dla osoby odpowiedzialnej za mix & mastering, projekt okładki płyty oraz ich tłoczenie. Gdyby stało się tak, że uzbieramy 2-3 tys. więcej niż zakładamy, to chcemy nakręcić klip dla jednej z piosenek z minialbumu „Bojaźń”. Coś pięknego, dla chwały Najpiękniejszego.

Planowana premiera to listopad/grudzień 2019. Nowe pieśni oczywiście będą dostępne na większości platform streamingowych oraz na YouTube.

Jeśli chcesz wesprzeć to, co robimy, prosimy – zrób to. Nieważne jaką kwotą… i pamiętaj, żeby się za nas pomodlić. 🙂 My modlimy się za Ciebie!

Więcej szczegółów na stronie internetowej.

źródło: zrzutka.pl

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content