Monika Fajer Osobowością Roku Województwa Śląskiego

Sukcesem zakończył się dla Moniki Fajer plebiscyt Osobowość Roku. Podczas gali finałowej częstochowska działaczka wybrana została Osobowością Roku Województwa Śląskiego i zajęła III miejsce w plebiscycie Osobowość Roku Polski.

Monika Fajer odebrała nagrody w kategorii „Polityka, samorządność i społeczność lokalna”. Jak już wcześniej komentowała Monika Fajer, nie czuje się jedyną zwyciężczynią:

– Jest to zasługa nie tylko moja, ale całego sztabu ludzi, którzy są razem ze mną. Ja przede wszystkim lubię pracować z ludźmi. Jest to ciężka praca. Każdy człowiek ma inną sytuację życiową, każdy ma inny problem i uważa, że jego sprawa jest najważniejsza. Musimy tak działać, żebyśmy mogli pomóc i żeby ludzie, którzy wyjdą od nas z biura czuli, że ich sprawa została załatwiona.

„Będę się starała nigdy nie zawieść Państwa” – tak napisała napisała na swoim facebookowym profilu częstochowska działaczka.

Wyniki plebiscytu były znane już wcześniej, jednak dopiero teraz zwycięzcy odebrali swoje nagrody. Redakcja Radia Fiat oraz portalu informacyjnego czestochowskie24.pl gratuluje sukcesu i życzy wytrwałości w podejmowaniu kolejnych inicjatyw.

Skip to content