“Bawmy się razem” – to nazwa konkursu plastycznego dla dzieci z częstochowskich przedszkoli, który jest organizowany corocznie od kilku lat przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Częstochowie. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat osób z niepełnosprawnością.

Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat osób z niepełnosprawnością, odwołując się do takich wartości jak: przyjaźń, integracja, empatia, tolerancja i szacunek dla ludzi z niepełnosprawnością.

Technika, jaką należy zastosować to rysunek, malarstwo, collage, format – forma płaska A4. W ocenie prac będą brane pod uwagę: wartość artystyczna, estetyczna oraz wartość merytoryczna związana z tematem konkursu. Termin nadsyłania prac: do 16 października 2018 roku.

Nagrody zostaną rozdane 23 października, podczas Dni Otwartych w Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie, organizowanych w dniach 22 – 23 października 2018 r.

Więcej informacji na stronie MOPS-u.

PK

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content