Zgodnie z kalendarzem opublikowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, to właśnie 22 czerwca przypada zakończenie roku szkolnego. Ponad 5 milionów uczniów w całej Polsce zakończyło dziś naukę w szkołach podstawowych, gimnazjach oraz liceach i technikach. Z mikrofonem odwiedziliśmy dzisiaj Zespół Szkół Technicznych. – Kolejny wyjątkowy rok, w którym sporo się działo: były rajdy, wyjazdy i wiele innych atrakcji, które razem z uczniami udało się zrealizować Chciałbym podziękować zarówno uczniom jak nauczycielom i całemu środowisku lokalnemu, bez którego wiele rzeczy nie zostałoby zrealizowanych – mówił  o zakończonym roku dyrektor szkoły Rafał Piotrowski.

Uczniowie z Zespołu Szkól Technicznych w minionym roku szkolnym angażowali się w wiele wydarzeń upamiętniających ważne daty historyczne, co mają zamiar kontynuować tuż po wakacjach. Z częstochowskich szkół publicznych na tegoroczne wakacje udaje się 26 tys 832 uczniów.

PNP

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content