Najtańsze chryzantemy w Częstochowie

Częstochowska giełda kwiatowa mieszcząca się przy ulicy Radomskiej 14/20, jak co roku przed uroczystością Wszystkich Świętych oferuje klientom różnorodne kwiaty w przystępnych cenach. Można na niej kupić między innymi chryzantemy w kilkunastu kolorach, ale sprzedawcy mają do zaoferowania także inne kwiaty.
Handlowcy czekają na swoich klientów  już od wczesnych godzin rannych. Wielu z nich podkreśla jednak, że klientów w tym roku zniechęciły silne wiatry i niska temperatura.
Od wielu lat wśród klientów największą popularnością cieszą się gęsto zbite kwiatostany drobnej chryzantemy oraz tak zwane „chryzantemy złociste”. Na giełdzie przy ul. Radomskiej ceny są o jedną trzecią, a nawet o połowę tańsze niż przy cmentarzach. Ceny chryzantem wynoszą od 10 do maksymalnie 25 zł za „parasol” kwiatów. Gerbera „olbrzyma” można kupić za 30 zł. Wiązanki można kupić już za 20 zł, a znicze za 50 groszy. Giełda będzie otwarta do najbliższego wtorku.

PN

 

 

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content