Bliscy nie trafili z prezentem? Nie ma problemu, przyjmie go Jasnogórski Punkt Charytatywny. To co dla jednych nie przedstawia specjalnej wartości i ląduje na dnie szafy, dla innych może być spełnieniem marzeń. Do oddawania niechcianych prezentów potrzebującym zachęca już po raz kolejny o. Szymon Botul, opiekun punktu charytatywnego w jasnogórskim klasztorze. Jak przekonuje nie chodzi o rzeczy wartościowe, a bardziej praktyczne i przydatne w każdej rodzinie i każdym domu. Z pomocy organizowanej przez paulinów korzystają przede wszystkim rodziny wielodzietne, bezdomni oraz bezrobotni. Każdego dnia w punkcie wydawanych jest około 150 chlebów.
Nietrafione prezenty można przekazywać osobiście do siedziby Punktu Charytatywnego na Jasnej Górze, a także wysyłać pocztą na adres: o. Szymon Botul, ul. św. Barbary 6, 42-225 Częstochowa.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content