Ochotniczy Hufiec Pracy zaprasza młodzież

OHP 2

Szansa dla młodych ludzi, którzy mają problemy ze skończeniem szkoły w zwykłym trybie, powtarzających klasy. Od połowy kwietnia do końca września w Środowiskowym Hufcu Pracy w Częstochowie potrwa nabór dla młodzieży w wieku od 15 do 19 lat.

– Ochotnicze Hufce Pracy mają bardzo szeroką ofertę, jeżeli chodzi o przyuczenie do wykonywania określonej pracy. Na pewno nauka u nas jest łatwiejsza w tym sensie, że zajęcia w szkole odbywają się 3 razy w tygodniu, 2 dni są przeznaczone na praktyki. Uczestnicy, bo tak o nich mówimy, otrzymują wynagrodzenie miesięczne, są pracownikami młodocianymi, obejmuje ich cały fundusz socjalny – mówi kierownik internatu przy Środowiskowym Hufcu Pracy w Częstochowie Dorota Morawiec.

Więcej informacji można uzyskać w Środowiskowym Hufcu Pracy przy ul. Tkackiej 5a w Częstochowie lub pod numerem telefonu 034 389-25-88.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content