Od 2 lipca al. Niepodległości na wysokości zajezdni MPK będzie zamknięta

Z uwagi na kolejny etap gruntownej przebudowy starej linii tramwajowej w Częstochowie konieczne będzie zamknięcie przejazdu al. Niepodległości przy zjeździe do zajezdni MPK. Wobec tego od wtorku (2.07) przez ok. 5 tygodni obowiązywać będzie w tym rejonie tymczasowa organizacja ruchu.

Kierujcie się na objazdy ulicami Równoległą, Niepodległości i Źródlaną. Szczegóły objazdów ze względu na kierunki i tonaż pojazdów wraz z mapką poglądową podamy wkrótce. Bądźcie ostrożni!

źródło: MZDiT w Częstochowie

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content