Odbudujmy legendę – AZS zwraca się do kibiców

AZS Częstochowa od dłuższego czasu zmaga się z problemami finansowymi, a jego przedstawiciele mówią, że funkcjonują w ciągłej niepewności i braku stabilizacji. Wpływa to negatywnie na nastroje przed zbliżającym się sezonem i martwi kibiców biało – zielonych. O trudnej sytuacji klubu jego przedstawiciele mówili na zorganizowanej w ubiegły piątek konferencji, nie ukrywając żalu wobec władz miasta. Sytuacja nadal jest patowa. Zarząd klubu na czele z prezesem Kamilem Filipskim i Mateuszem Czają nie ukrywa, że jest całą sytuacją rozczarowany. W związku z trudną sytuacją przedstawiciele klubu zwrócili się z apelem do swoich fanów”:

Nasz ukochany Klub – AZS Częstochowa znalazł się na zakręcie. Porozumienie dotyczące spłaty zaległości Klubu wobec miasta nadal nie zostało podpisane, w związku z czym Klub zobligowany jest do zwrotu miastu 300 tysięcy złotych, by móc wziąć udział w przetargu miejskim i wystartować w nowym sezonie. Poprzez portal fans4club zwróciliśmy się z prośbą o pomoc do naszych kibiców i sympatyków siatkówki, bo w tym momencie Klub potrzebuje ich wsparcia bardziej niż kiedykolwiek. Z tą prośbą zwracamy się również do Państwa, wierząc, że siatkarska legenda AZSu, sukcesy na arenach międzynarodowych, ale też wkład Klubu w wychowanie i rozwój wielu Gwiazd polskiej siatkówki, nie zostanie Państwu obojętny. Jeśli istnieje taka możliwość, serdecznie prosimy o pomoc i udostępnienie naszego posta lub linku do akcji na Państwa profilach w mediach społecznościowych” – czytamy w oficjalnym stanowisku klubu.

Poniżej podajemy link do akcji: Odbudujmy legendę

PNP

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content