Czym jest kobiecość? Gdzie tkwią ograniczenia hamujące jej rozwój? Jak pokonywać opór i nieśmiałość? Na te pytania odpowiadać będzie Mira Jankowska – dziennikarka i twórczyni Mistrzowskiej Akademii Miłości podczas październikowych warsztatów w Częstochowie. Zapisy trwają.

Do udziału w inicjatywie zaprasza Dorota Grabałowska ze stowarzyszenia Kultura CzęstoNowa, organizatora warsztatów:

– Warsztaty odbędą się 21 i 22 października w „Niebie w mieście” przy ul. Mirowskiej 4. Warsztat pt. Nieodgadniona, czyli jak rozwijać kobiecość” dedykowany jest wszystkim kobietom, które pragną rozwinąć swoją kobiecość. Zapisy pod numerem 503-621-435.

Prowadząca warsztaty – Mira Jankowska – to dziennikarka z wieloletnim stażem. Jej Mistrzowska Akademia Miłości, założona w 2007 roku, jest projektem edukacyjnym, promującym tradycyjne i atrakcyjne podejście do kwestii kobiecości, męskości oraz relacji między obiema płciami zarówno w sferze fizycznej, psychicznej, jak i duchowej. Pomysłodawczyni Akademii jest również trenerem wystąpień publicznych, oraz mówcą motywacyjnym:

– Warsztaty „Nieodgadniona, czyli jak rozwijać kobiecość” prowadzę już od kilkunastu lat. Od naszej kobiecości zależy to, w jaki sposób postrzegają nas mężczyźni. Zależy od niej również to jakimi oni sami się stają. Praca, którą proponuję polega na tym, żeby zobaczyć „jak jest teraz”. Przyglądamy się temu, z czego bierze się stan, w którym obecnie tkwimy. Szukamy jego źródeł. Następnie zastanawiamy się nad tym, jakimi kobietami powinnyśmy się stawać.

Więcej na temat warsztatów przeczytać można na Facebook’u wydarzenia oraz stowarzyszenia Kultura CzęstoNowa.

Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj

ABK

Skip to content