OKF Iluzja zaprasza na Kino Seniora

Seanse filmowe wyłącznie dla środowiska seniorów to osobna ścieżka repertuarowa z pięknymi i wartościowymi filmami. Kino Seniora pojawiło się w repertuarze OKF Iluzja w 2010 roku i szybko okazało się, że jeden seans w miesiącu nie zaspokaja potrzeb Seniorów. Od roku 2018 kino zaprasza Dojrzałych Widzów na dwa seanse w każdym miesiącu. Projekcje odbywają się zwyklej we wtorki w godzinach południowych.
W ramach cyklu prezentowane są filmy z różnych kategorii: klasyka światowa, klasyka polska, filmy dokumentalne, najlepsze i najciekawsze dokonania kina światowego oraz filmy mistrzów kina. Filmy interesujące, kontrowersyjne, zabawne i wzruszające. Ośrodek Kultury Filmowej jest również otwarty na sugestie i propozycje repertuarowe ze strony widzów korzystających z Kina Seniora.
REZERWACJA BILETÓW: pod numerem 34/344-40-11. Rezerwację należy odebrać najpóźniej pół godziny przed seansem.
Najbliższy seans w ramach Kina Seniora:
31 I 2023 godzina 12.00 FABELMANOWIE
USA 2022, 151 min., reż. Steven Spielberg
wyk. Gabriel LaBelle, Michelle Williams, Paul Dano, Seth Rogen, Judd Hirsch
Faworyt w wyścigu po Oscary 2023. Film, luźno inspirowany życiem Stevena Spielberga jest głęboko osobistym portretem dzieciństwa przeżytego w drugiej połowie XX wieku w Arizonie. To nie tylko angażująca opowieść o dorastaniu, ale także historia chłopca, który odkrywa destrukcyjny sekret własnej rodziny i ucieka w świat kina, by zrozumieć prawdę o sobie i swoich najbliższych.

źródło: OKF Iluzja

Skip to content