Ośrodek Adopcyjny zaprasza na Dzień otwarty

Adoptowanie dziecka świata nie zmieni, ale dla tego dziecka zmieni się cały świat. W sobotę 18 września w częstochowskim oddziale Śląskiego Ośrodka Adopcyjnego odbędzie się dzień otwarty adresowany do małżeństw, które rozważają adopcję dziecka.

Wydarzenie będzie miało charakter informacyjny i całkowicie niezobowiązujący. Żaneta Janik, kierownik częstochowskiego oddziału Śląskiego Ośrodka Adopcyjnego, zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu wszystkie małżeństwa, które kiedykolwiek rozważały adopcję:

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem adopcji na dzień otwarty 18 września w godz. 9:00-14:00. Dzięki temu dniu chcemy przybliżyć ten temat osobom, które są zainteresowane. Zapraszamy do nas z konkretnymi pytania lub ew. z chęcią dowiedzenia się czegoś więcej a’propos procedur i tego jakie dokumenty są wymagane. Na wszystkie pytania będziemy odpowiadać.

Dzień otwarty będzie miał formę konsultacji indywidualnych, podczas których każda rodzina będzie mogła porozmawiać z pracownikami Śląskiego Ośrodka Adopcyjnego. Będzie także możliwość zapoznania się z filmami na temat adopcji:

Rozmawiamy indywidualnie z każdą rodziną, bo każda rodzina ma swoją sytuację indywidualną i do każdej rodziny będziemy się indywidualnie odnosić. Jeśli okazałoby się, że rodzina musi poczekać na rozmowę z naszym pracownikiem, wtedy w między czasie wyświetlimy filmy o tematyce adopcyjnej.

Dzień otwarty będzie miał miejsce w siedzibie Śląskiego Ośrodka Adopcyjnego przy ul. Sobieskiego 17b w Częstochowie. Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów: 501 359 818; oraz 501 362 844.

Źródło: Facebook.com
Skip to content