Pijany kierowca próbował wręczyć łapówkę

alkohol

3 promile wydmuchał 50-letni częstochowianin, którego policjanci zatrzymali wczoraj na parkingu przy ul. Norwida. Interwencja możliwa była dzięki anonimowemu informatorowi, który powiadomił o pijanym kierowcy fiata doblo.
W trakcie wykonywania policyjnych czynności, mężczyzna wyciągnął 150 zł, które włożył do notatnika służbowego policjanta. Sprawy nie załatwił, za to poszerzył listę zarzutów. Teraz 50-letni częstochowianin odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz usiłowanie wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom policji, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

źródło: KMP Częstochowa

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content