Piknik Naukowy Politechniki Częstochowskiej/fot. Politechnika Częstochowska

Pokazy ciekawych doświadczeń, gry sportowe oraz różne animacje – tak wyglądać będzie Piknik Naukowy Politechniki Częstochowskiej. Dla uczestników przygotowano ponad 30 różnych atrakcji, a także możliwość poznania oferty studiów i zasad rekrutacji. Początek już 23 czerwca o godz. 10.00 na terenie kampusu Uczelni.

Szczegóły pikniku przybliża Izabela Walarowska, Kierownik Biura Karier i Marketingu Politechniki Częstochowskiej:

– Już za chwilę wakacje, ale nie dla wszystkich. Politechnika Częstochowska rozpoczęła w czerwcu rekrutację na studia, więc u nas praca trwa. Organizujemy też ciekawy Piknik Naukowy, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zaplanowaliśmy ponad 30 różnych atrakcji – od pokazów doświadczeń naukowych po gry sportowe i animacje.

Współorganizatorem imprezy jest Częstochowski Uniwersytet Młodego Odkrywcy:

– Politechnika Częstochowska otwiera się na różne grupy docelowe m.in. na dzieci i młodzież. Pragniemy pokazywać im, że nauka wcale nie musi być trudna. Chcemy też ich zachęcić do studiowania na uczelniach technicznych. W czasie tego Pikniku możemy pokazać im naszą ofertę. Serdecznie zapraszamy także maturzystów, którzy będą mogli zadać też pytania dotyczące trwającej rekrutacji na studia.

Piknik Naukowy Politechniki Częstochowskiej odbędzie się 23 czerwca w godz. 10.00-13.00 na parkingu między Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Informatyki, a Wydziałem Zarządzania przy al. Armii Krajowej.

ABK

Piknik Naukowy Politechniki Częstochowskiej/fot. Politechnika Częstochowska
Skip to content